Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого - педагогічний супровід професійного розвитку педагогічних працівників у системі неперервної освіти»

 10 – 12 листопада 2020 року за ініціативою Міжструктурної науково-дослідної лабораторії «Психолого-педагогічний супровід професійного розвитку педагогічних працівників у системі неперервної освіти», що є структурним підрозділом Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого-педагогічний супровід професійного розвитку педагогічних працівників у системі неперервної освіти» (у дистанційному режимі).

Метою проведення конференції було об’єднання зусиль учених та практиків різних регіонів України щодо осмислення досвіду та визначення перспектив і напрямів психолого-педагогічного супроводу професійного розвитку педагогічних працівників у системі неперервної освіти.

У роботі Конференції взяли участь понад 170 наукових та науково-педагогічних працівників, керівників, педагогів та методистів закладів освіти з різних регіонів України.

За час роботи конференції було презентовано понад 149 наукових доповідей. Роботи представлені у 9 тематичних напрямах: теоретико-методологічні засади професійного розвитку педагогічних працівників у системі неперервної освіти;науково-методичний супровід професійного розвитку педагогічних працівників у контексті реалізації Концепції «Нова українська школа»; інноваційні технології професійного розвитку педагогів в умовах реформування системи освіти: вітчизняний і зарубіжний досвід; психологічний супровід професійного розвитку особистості в системі неперервної освіти; управлінський супровід професійного розвитку педагогічних працівників у закладах освіти; сучасні методи і форми професійного розвитку педагогічних працівників в умовах карантину; розвиток професійної компетентності педагога в умовах інноваційних змін у системі післядипломної педагогічної освіти регіону;  цифрові технології у забезпеченні професійного розвитку педагогічних працівників; центри професійного розвитку педагогічних працівників: актуальні проблеми та перспективи функціонування.

Під час пленарного обговорення учасники заходу обмінялися думками щодо актуальних проблем управлінського та психолого-педагогічного супроводу професійного розвитку педагогічних працівників.


11-12 листопада в межах конференції відбулися онлайн-заходи. 233 працівники освіти Запорізької області та інших регіонів України взяли участь у :

· On-line Едьютон-вебінарі «Система психолого-педагогічного супроводу професійного  розвитку педагогічних працівників в умовах реформування освіти»;

·     On-line семінарі «Науково-методичний супровід професійного розвитку вчителів природничо-математичних дисциплін засобами цифрових сервісів»;

·   On-line Майстер-класі «Практичні методи професійної саморегуляції фахівця в умовах карантину».

12 листопада 2020 року Конференція завершила свою роботу прийняттям спільної Резолюції.  


Сертифікати учасників конференції


Сертифікати учасників онлайн - заходів:


Немає коментарів:

Дописати коментар

                                       Шановні освітян! 10-11 листопада  2021 р. на базі КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної пе...